Strony www

Zadbaj o wizerunek swojej firmy w internecie. Wizytówki www, strony firmowe oraz złożone projekty biznesowe.

Tworzenie stron WWW dla biznesu i marek osobistych

Tworzenie stron www to dla mnie nie tylko praca, ale także pasja, której celem jest budowanie profesjonalnego wizerunku Twojego biznesu Internecie. Zaprojektuję dla Ciebie profesjonalną i skuteczną witrynę internetową. Może to być zarówno projekt niewielkiej strony www, jak i mocno rozbudowany serwis internetowy.

A teraz konkrety ... Sprawdź ofertę poniżej i skorzystaj z bezpłatnej wyceny.

Strona firmowa z wieloma podstronami - MultiPage

Klasyczna strona internetowa z wieloma podstronami. Każda z nich zawiera swój własny dedykowany adres www np. o nas, galeria, kontakt, oferta, realizacje. W standardowej wersji strona www zawiera do 7 podstron. Jest to najpopularniejszy wybór Klientów.

Polecana szczególnie firmą posiadającym rozległą ofertę oraz dużą liczbę materiałów do zamieszczenia. 

Strona WWW - OnePage

Strona www typy OnePage to witryna charakteryzująca się tym, że cała oferta oraz najistotniejsze informację zwarte są w obrębie strony głównej. Klient scrolluje/przewija stronę bez potrzeby przechodzenia do innych podstron.

Złożone projekty internetowe - Dedykowane rozwiązania

Twoja strona internetowa ma stanowić nie tylko wizytówkę, ale również narzędzie komunikacji, zarządzania, sprawdzania. Stworzę dla Twojego biznesu rozbudowany projekt dostosowany pod konkretne problemy i potrzeby.